În cadrul Centrului de fertilitate din Sibiu, echipa nostră de specialiști vă oferă consiliere și tratamente la cele mai înalte standarde de calitate în orice problemă legată de fertilitate. Ne aflăm aici pentru a oferi speranță și ajutor cuplurilor care nu reușesc să aibă copii. În organizarea Centrului a fost important să combinăm atmosfera cordială și relaxată cu laboratoare medicale dotate cu echipamente tehnice la cele mai moderne standarde internaționale. Principalul beneficiu pentru dumneavoastră îl constituie cercetarea și dezvoltarea continuă în toate domeniile legate de medicina reproducerii.

De multe ori a avea un copil este un vis greu de îndeplinit iar noi vă putem fi alături pentru a descoperi împreună bucuria îndeplinirii acestuia.

Pentru informații și programări vă stăm la dispoziție la numărul 0269 22 44 82.

Infertilitatea

Infertilitatea

Echipa nostră de specialiști vă oferă consiliere și tratamente la cele mai înalte standarde de calitate în orice problemă legată de fertilitate. Ne aflam aici pentru a oferi speranță și ajutor cuplurilor care nu reușesc să aibă copii.

Proceduri de reproducere
umană asistata

Proceduri de reproducere<br>umană asistata

Echipa nostră de specialiști vă oferă consiliere și tratamente la cele mai înalte standarde de calitate în orice problema legata de fertilitate.

Noutăți

Noutăți

Alimentația este foarte importantă în menținerea unui stil de viață sănătos și trebuie să conțină în proporțiile recomandate toate principiile nutritive: glucide, lipide, proteine, vitamine și minerale.

Echipa noastră

Echipa noastră

Echipa nostră de specialiști vă oferă consiliere și tratamente la cele mai înalte standarde de calitate în orice problemă legată de fertilitate. Ne aflam aici pentru a oferi speranță și ajutor cuplurilor care nu reușesc să aibă copii.

Laboratorul
Centrului de fertilitate

Laboratorul<br>Centrului de fertilitate

Echipa nostră de specialiști vă oferă consiliere și tratamente la cele mai înalte standarde de calitate în orice problemă legată de fertilitate. Ne aflam aici pentru a oferi speranță și ajutor cuplurilor care nu reușesc să aibă copii.

Întrebări frecvente FIV

Întrebări frecvente FIV

Care este durata tratamentului de fertilizare in vitro?
Cum se stabileste planul de stimulare?
Ce complicatii pot sa apara pe durata tratamentului de stimulare ovariana?